Манчестър Юнайтед загуби с 2:3 у дома от Галатасарай във втория кръг от груповата фаза на Шампионска лига. Срещата се изигра на стадион "Олд Трафорд" в Англия.

Датският нападател на домакините Расмус Хьойлунд откри в 17-та минута след пас на Маркъс Рашфорд, но 6 по-късно бившето крило на "червените дяволи“ Уилфред Заха изравни чрез асистенция на Давинсон Санчес. Отново Хьойлунд бе точен в 67-та минута, а Керем Актюроглу изравни в 71-та. 10 по-късно Каземиро получи втори жълт картон след нарушение в наказателното поле, от което последва наказателен удар. Зад топката застан Мауро Икарди, който я прави вдясно от вратата. Все пак аржентинецът се реваншира в 81-та минута, когато фиксира крайния резултат, благодарение на подаване от Санчес.

Юнайтед е без точки, тъй като преди две седмици загуби с 3:4 като гост на Байерн Мюнхен. Турският първенец е с 4 точки.