Отборът на Левски победи Ботев Враца с 2:0 в контролна среща на стадион "Георги Аспарухов".

През първото полувреме завърналият се на вратата на "сините" Николай Михайлов трябваше да се намесва след удари на Браян Мендоса и Марко Мажуга, а футболистите на Даниел Моралес пропуснаха и още няколко изгодни ситуации.

През второто полувреме в игра за Левски влязоха много млади футболисти от школата на "сините" и опитните Ивелин Попов и Жереми Петрис.

По-добрата през втората част на носителя на Купата на България даде резултат в заключителните минути на срещата, когато се разписаха Асен Чандъров и Кристиан Димитров

Отборът на Левски, който отпадна от турнира за Купата на България и няма официален мач още повече от седмица, продължава в следващите дни с още контролни срещи. Следващ съперник на тима на Станимир Стоилов ще е втородивизионния Марица Пловдив на 3 април.