С 29 точки на суперзвездата си Стеф Къри Голдън Стейт Уориърс победи у дома Милуоки Бъкс със 125:90 точки (40:32, 38:26, 15:23, 32:9) в мач от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация (NBA) на Съединените щати и Канада.

"Войните“ си решиха мача с убийствена ефективност в заключителната четвъртина на двубоя.

За 30:45 минути на площадката Къри добави в актива си и 8 борби и 5 асистенции. Джонатан Куминга помогна с 20 точки.

За Миолуоки Бъкс националът на Гърция Янис Адетокунбо реализира 23 точки, а по 20 нанизаха Деймиън Лилард и Боби Портис.

За Голдън Стейт Уориърс това е 33-и успех за сезона от 61 изиграни мача, като отборът е на 9-ата позиция в Западната конференция.

Милуоки Бъкс регистрира 22-ата си загуба, също от 61 изиграни двубоя, като тимът е на втората позиция на Изток.