Отборът на Денвър Нъгетс постигна една от най-знаменитите си победи през изминалата нощ. Шампионите спечелиха гостуването си на Голдън Стейт Уориърс със 130:127, въпреки че през третата четвъртина на двубоя в Сан Франциско допуснаха цели 44 точки.

Въпреки това, възпитаниците на Майкъл Малоун не се отказаха от това да гонят успеха и след като на свой ред нанизаха 36 точки в последната четвъртина успяха да спечелят мача.

Триумфът дойде в заключителните секунди на мача, когато при резултат 127:127, гостите вкараха топката в игра за едно последно нападение.

Тя, разбира се, попадна в ръцете на един от най-добрите баскетболисти на нашето време Никола Йокич, който демонстрира хладнокръвие и точен мерник от сериозно разстояние.