Милуоки Бъкс спечелиха домакинството си на Денвър Нъгетс със 112:95 в мач от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада.

Над всички за "елените" беше крилото Янис Адетокумбо с 36 точки и 18 борби, докато гардът Деймиън Лилард добави 18 точки и 5 асистенции. Възпитаниците на Док Ривърс се отчетоха с 51 борби, 8 откраднати топки и 6 чадъра.

За шампионите от Денвър силен мач направи центърът Никола Йокич с 29 точки, 12 борби и 8 асистенции. Канадският гард на гостите Джамал Мъри изигра само 17:33 минути преди да се контузи и да не се завърне в игра през второто полувреме. Играчите на Майкъл Малоун стреляха 36 от 94 от игрището и вкараха само 11 от 40 опита зад линията за три точки.

Бъкс заемат трето място във временното класиране на Изток с 35 победи и 19 загуби, докато Нъгетс са четвърти на Запад с 36 успеха и 18 поражения.