Отборите на Черна гора и Унгария завършиха наравно 0:0 в квалификация за Европейското първенство в Германия през 2024 година. Двата тима са в група "G“, в която е и националния тим на България.

Двата отбора изиграха в Подгорица равностоен мач. Повечето добри положения за гол бяха за домакините, въпреки че гостите притежаваха повече топката.

Тимът на Черна гора пропусна три по-добри възможности за попадение, две от които преди почивката. Унгария стигна да една възможност.

Тимът на Унгария записа първо равенство в квалификациите от два изиграни мача, като отборът има и победа.

Черна гора също постигна първо равенство, като от три изиграни мача тимът има още победа и загуба.

В класирането лидер е Сърбия с 6 точки от два изиграни мача, следват Унгария и Черна гора с по 4 точки, като унгарците имат също два изиграни мача. Четвъртото място е за България с 1 точка от три мача. Последен е тима на Литва с 1 точмка от два мача.