Отборът на Гърция продължава победния си ход в квалификациите за Европейското първенство в Германия през 2024 година.

Във втория си мач в група "В“ Гърция победи у дома Ирландия с 2:1, постигайки втория си успех в групата. За Ирландия това е втора загуба.

С гол на Анастасиос Бакасетас в 15-ата минута от дузпа Гърция поведе в резултата. 8 минути по-късно Нейтън Колинс възстанови равенството.

В началото на втората част Йоргос Масурас отново даде преднина на Гърция след асистенция на Бакасетас, оформяйки крайното 2:1 за Гърция.

Тимът на Ирландия приключи мача с десет души, след като в добавеното време на двубоя Мат Дохърти получи директен червен картон.

В другия мач от групата Франция победи Гибралтар с 3:0.

В класирането Франция е лидер с 9 точки. Гърция има 6 точки и е с мач по-малко. Нидерландия има 3 точки и мач по-малко, Ирландия 0 точки и мач по-малко. Гибралтар е на последното място без спечелена точка.