Ясир Асани със страхотен изстрел извън наказателното поле в края на първото полувреме и Мирлинд Даку след около час игра донесоха победата с 2:0 на Албания срещу Полша в среща от квалификационна група "Е".

Успехът за националите на Албания е ценен, но също така исторически, защото е първи в официален двубой срещу този съперник.

Победата изпрати Албания на върха в групата, в която е още тимът на Чехия, който е с две точки пасив, но също мач по-малко. Загубата в Тирана за Роберт Левандовски и съотборниците му сериозно застрашава Полша и амбициите на тима за класиране на Европейското първенство в Германия през следващата година. Поляците заемат четвъртото място, изоставайки при равен брой мачове на 4 точки от Албания.