Диагоналът на България Венислав Антов, който бе най-резултатен от "лъвовете" при поражението от Иран във Волейболната лига на нациите, бе много разочарован след отпадането на тима ни от последващата фаза в надпреварата. 

"Много е тъжно, че имахме шанс да играем финалите, но няма да го направим. Това е най-лошият ни мач в турнира. Целият тим е щастлив, че спечелихме шест пъти. Трябва да продължим да развиваме младия ни отбор. Вчера бяхме толкова щастливи, а днес сме тъжни. Това е спортът. Трябва да се научим и да вземем позитивите, а това да не се случва пак", заяви Антов пред VBTV след последния двубой на българите в турнира през настоящия сезон.