Посрещачът на българския национален отбор - Александър Николов, благодари на публиката, която подкрепяше "Лъвовете" в мача им от Лигата на нациите срещу Словения. Вчера селекцията на Джанлоренцо Бленджини надви словенците в "Арена Бурас" с 3:1 гейма, постигайки 4-та победа от началото на надпреварата.
21-годишният игра1 на италианския Лубе Чивитанова наниза 19 точки и бе най-резултатен за успеха.
"Имаме най-добрата публика! Спечелихме и отиваме към следващия двубой. Имаше спад в нашата игра, след като водехме с 12:3. Големите отбори съумяват да се върнат в такива ситуации. Ние сме голям отбор и затова спечелихме. Отново благодаря! Чакаме ви утре! Дошли сме за 4 от 4! Чакаме ви“, заяви след края на срещата Николов.
В следващия двубой от турнира в Бургас България ще се изправи срещу Турция на 28 юни (събота) от 19:00 часа.



07:32 / 28.06.2025
1593










