Националният отбор на България за жени до 19 години по волейбол започна участието си на Световното първенство в Осиек със загуба.
В първия си мач на турнира българките не успяха да се противопоставят на тима на Полша и отстъпиха с 1:3 гейма (22:25, 18:25, 25:22, 20:25).
Във втория си мач от шампионата, на 3 юли (четвъртък) българките излизат срещу връстничките си от Испания. Двубоят е от 19:15 часа.



18:23 / 02.07.2025
1704










