Джанлоренцо Бленджини, селекционер на българския национален отбор по волейбол за мъже, призова тимът да остане здраво стъпил на земята след разгромния успех днес над финалиста от миналогодишното издание на Волейболната лига на нациите Япония. 

Двубоят се игра в препълнената "Арена Бургас". 

"Важно е да останем здраво стъпили на земята. Искаме да сме изцяло фокусирани. Можем да направим още по-добри игри. Останалите ни съперници са много добри. Не трябва да губим концентрация. Не трябва да променяме много неща, това е най-важното", коментира Бленджини пред VBTV след края на двубоя.

Следващата среща на България е в петък срещу Словения.