Куба победи Германия с 3:1 (19:25, 25:18, 25:22, 25:21) в първа среща от втората седмица на Волейболната лига на нациите при мъжете за сезон 2025.
Двубоят се игра в "Београдска арена" в сръбската столица Белград.
Хосе Гутиерес отбеляза най-много точки за победителите, а и в цялата среща. 23-годишният състезател приключи с 20 пункта, а Хосе Масо добави 14.
За "Бундестима" Тобиас Бранд реализира 17.
Във временното класиране Куба са 10-и с 2 победи, 3 загуби и 6 точки. Германия са на 14-ата позиция с едва 1 успех, 5 поражения и 6 пункта.



16:53 / 25.06.2025
1220










