България спечели първия гейм с 25:23 срещу Куба в първи дуел от последната трета седмица на редовния сезон във Волейболната лига на нациите при мъжете.
Двубоят се провежда в "Ерго Арена", ситуирана в полския град Сопот.
Александър Николов бе най-резултатен в първата част с 8 точки, от които 2 от блока и 6 от атака.
Неговият брат Симеон Николов се завърна на титулярното място на разпределителя.
България е в серия от 2 поредни загуби от Куба.



17:58 / 16.07.2025
1133










