Южна Корея спечели третия гейм от мача си срещу България с 25:21 в мач от Лигата на нациите. Срещата се провежда в Чиба, Япония. "Лъвиците" водят в резултата с 2:1 гейма.

Най-резултатна за България в третата част бе капитанът Радостина Маринова с 5 точки, а Ивета Станчулова добави 3 (1 блок). За азиатктие най-полезна бе Джи-юн Мун с 6 точки (2 аса).