Френският селекционер на японския национален отбор Лоран Тили се изказа ласкаво за България след разгромния успех на "лъвовете" на водения от него азиатски отбор във Волейболната лига на нациите. 

Това бе първи успех за българите на този съперник от 2018-а година насам, а японците са миналогодишни финалисти в надпреварата. 

“Играхме на много добро ниво през първите два гейма. Не съм песимист. Ние се опитваме да извървим процес по подобрения. България игра превъзходно на всички елементи. Предстои ни мач срещу още един силен отбор", каза Тили пред VBTV.