Женският национален отбор на България спечели и втория гейм от мача си срещу Южна Корея с 25:20 в мач от Лигата на нациите. Срещата се провежда в Чиба, Япония. Така "лъвиците" водят в резултата с 2:0 гейма.
Най-резултатна във втората част за нашите бе Ивета Станчулова със 7 точки (1 ас), а капитанът Радостина Маринова добави 6 точки (2 блока).



10:30 / 12.07.2025
1320










