Селекционерът на женския национален отбор на България по волейбол Антонина Зетова бе доволна от представянето на тима срещу олимпийския шампион Италия.
"Доволна съм от начина, по който се представиха състезателките – каза след мача Зетова. – Бяха агресивни, както се изискваше. Бориха се за всяка топка. Във втория гейм показахме, че можем да сме равностойни срещу Италия. Не се представихме добре на блокада. Надявам се срещу Китай да играем по-добре на сервис-блок, защото това са нашите силни оръжия".



13:25 / 18.06.2025
1500










