Франция спечели третия гейм срещу България с 25:17 в мача им от женската Лига на нациите и по този начин поведе с 2:1 гейма. Срещата се провежда в Чиба, Япония.

Най-резултатна за България в третата част бе капитанката Радостина Маринова с 4 точки, докато Емилета Рачева добави 3 точки (1 блок). За французойките най-резултатна бе капитанката Иман Ндиайе с 6 точки (3 аса).