Селекционерът на женския национален отбор по волейбол на България Антонина Зетова бе доволна от представянето на състезателките си, въпреки загубата на тима от Бразилия.
"Момичетата изиграха страхотна втора част – отбеляза Зетова след мача. - За съжаление нямаме достатъчно издържливост, за да продължим след такъв гейм. Състезателките трябва да се учат. Ще продължим да тренираме. Сега идват мачовете с Франция и Южна Корея. Тренираме много играта в защита. Днешният волейбол се основава върху нея".



10:26 / 09.07.2025
1432










