Най-резултатният волейболист при поражението на България от Куба във Волейболната лига на нациите - Александър Николов, заяви, че е опонентът е бил по-добър и заслужено е взел успеха. 

"Получи се красив двубой на първо място. Играхме на високо ниво и ние, и кубинците. Имахме преимущество, бяхме близо до успеха, но Куба бе по-добрият тим", започна Николов.

"Ще си починем сега и след това ще излезем да играем срещу Китай по най-добрия начин", завърши по-големият от синовете на легендата Владимир Николов. 

България ще играе с Китай на 18-и юли.