Локомотив София спечели първата си контрола от летния си подготвителен лагер в Банско. Възпитаниците на Любослав Пенев, който направи неофициален дебют начело на столичните "железничари", победиха шампиона на Косово - Дрита с 2:1.
Гостите откриха резултата в 17' чрез Арб Манай, но родният тим направи пълен обрат през втората част с попаденията на Ерол Дост и новото попълнение Марк-Емилио Папазов.
Следващият приятелски мач на Локомотив е на 1 юли срещу румънския Ботошани.



19:59 / 26.06.2026
261










