Левски победи с 1:0 Динамо (Киев) в контрола, която се изигра в турския курорт Белек, където "сините“ са на подготвителен лагер.

За Левски това бе шестата и най-стойностна проверка от началото на подготовката в Турция, като играчите на треньора Николай Костов постигнаха втори успех. Останалите четири мача бяха загубени.

Патрик-Габриел Галчев в 22-ата минута бе точен за "сините“.

Левски започна активно мача, като в 17-ата минута Хосе Кордоба засече с глава подаване на Асен Митков и отправи топката към горния десен ъгъл, но вратарят на Динамо изби в корнер.

Две минути по-късно играчите на Динамо пропуснаха добра възможност, като Краваиев стреля край вратата.

В 22-ата минута един от най-добрите на терена Патрик-Габриел Галчев получи топката пред наказателното поле на Динамо, финтира съперник и вкара в долния ляв ъгъл за 1:0.

На почивката в игра за Левски се появи Кристиан Димитров на мястото на Хосе Кордоба.

В 58-ата минута "сините" стигнаха до страхотен шанс за втори гол, като Галчев намери отлично Рикардиньо, който пропусна.

Няколко минути по-късно бразилският нападател на Левски профука още една добра възможност.

В 79-ата минута пропуск пред вратата на Динамо направи и Уелтон. Последва и пропуск за Левски на Илиян Стефанов.

Треньорът на Левски Николай Костов започна мача със: 1. Пламен Андреев, 22. Патрик-Габриел Галчев, 5. Келиан ван дер Каап, 6. Вандерсон Цунами, 33. Хосе Кордоба,8. Карлос Охене, 10. Асен Митков, 97. Асими Фадига, 17. Уелтън, 88. Марин Петков, 9. Рикардиньо.