ЦСКА 1948 допуснаха поражение с 0:1 от Панатинайкос в контрола, играна в Словения, където двата тима са на лагер.

Попадението в срещата реализира

Футболистите на Атанас Рибарски приключиха престоя си в Словения с победа над Сепси, равенство срещу Марибор и две поражения от Динамо Загреб и Панатинайкос.

ЦСКА започна в състав: Даниел Наумов - Ерденис Гурища, Симеон Петров, Елитон, Том Рапнуи - Емил Ценов, Ивайло Чочев - Бирсент Карагарен, Антонио Вутов, Педриньо - Валентин Йосков

ЦСКА 1948 започна по-добре срещата и опитваше повече да контролира владението на топката. Червените създадоха и първата голова ситуация в срещата. Бирсент Карагарен проби много добре отдясно и опита пас към точката на дузпата, където бе Валентин Йосков, но топката беше изчистена в ъглов удар. При корнера Елитон скочи най-високо и стреля с глава, но не намери вратата.

Гръцкият тим отговори на предизвикателството и още в следващата атака Бернард стреля много опасно, но неточно.

Подобно на предходните двубои, ЦСКА 1948 пресираше своя опонент доста високо. В 28-ата минута вратаря на гръцкия тим задържа по-дълго, а опита на Йосков да го притесни можеше и да даде резултат. При опита си за подаване вратарят уцели нападателя, но за негово щастие, топката отиде в аут.

Малко преди края на полувремето резултатът бе открит. Бернард проби много добре по десния фланг и отправи остро центриране във вратарското наказателно поле, където Наумов не се намеси по най-добрия начин и Калоскамис засече с глава отблизо за 0:1.

През второто полувреме футболистите в зелено контролираха случващото се на терена.

В 72-та минута ЦСКА 1948 достигна до най-добрата си възможност. Центриране от ъглов удар намери Неделко Пишчевич в наказателното поле, но ударът му мина в страни от вратата.

Само две минути по-късно Радослав Кирилов проби хубаво по левия фланг на атаката и потърси удар, но след рикошет топката излезе в корнер.

До края ЦСКА 1948 беше по-активния отбор, но така и не стигна до попадение.

Последната контрола преди старта на efbet Лига е срещу гръцкия Арис в Солун.