Бразилската звезда на ПСЖ - Неймар, за първи път игра футбол от около почти половин година. Нападателят, който получи контузия през февруари в мач от Лига 1 и се наложи да претърпи операция на коляното, започна като титуляр в петата приятелска среща на ПСЖ от предсезонната подготовка на тима.

Неймар вкара два гола и асистира за другото попадение, а френският шампион се наложи с 3:0 срещу юнокорейския Чонбък.

На стадиона в Пусан, Южна Корея Неймар се разписа в 40-та минута, а след това удвои в 83-та. Пет минути по-късно бразилецът асистира на Марко Асенсио, който оформи крайния резултат. За испанецът това беше първи гол с екипа на ПСЖ, след като се присъедини към отбора това лято.

Спряганият за трансфер в Саудитска Арабия - Марко Верати започна като титуляр за френския тим и игра около час.

За тимът на Луис Енрике това е и едва втората победа от началото на подготовката на тима за новия сезон и първа от началото на азиатското турне.