Доволен съм от момчетата. От две атаки получихме два гола. През цялото време контролирахме мача. Имахме много положения, не не успяхме да ги реализираме.

Това коментира треньорът на Локомотив София Данило Дончич пред клубния сайт на "железничарите“ след загубата от Балкан Ботевград.

Локомотив стартира със загуба в контролите в зимната си подготовка, отстъпвайки на третодивизонния отбор с 1:2.

"Използваме повече тези мачове да видим къде сме физически на този етап на подготовката – анализира специалистът. - Всички момчета получиха възможност да играят. Играха всички по 45 минути. Жалко, че второто полувреме играта загрубя и не стана мач. Повече битка.  Очакваме утре (б.р на 27 януари, събота) срещу Септември, който е по-сериозен съперник, да не се повтори този резултат.

Оставаме със същите футболисти за сега, които са картотекирани, така че ще видим дали ще привлечем още някой".