Левски разгроми Етър (Велико Търново) с 6:0 в контролна среща, играна в Правец по време на лагера на "сините".

Тимът воден от Хулио Веласкес отбеляза пет от попаденията си през първото полувреме. Головете реализираха Давид Кусо (13), Оливер Камдем (20), Мазир Сула (32) и Рейналдо (33, 45).

Веласкес направи много промени за втората част и Левски отбеляза само едно попадение през нея. То бе дело на новото попълнение Адриан Райчев, след като Армстронг Око-Флекс отправи опасен удар, който бе избит, но топката отиде на пътя на юношата на сините, който вкара в опразнената врата. 

Това бе втора контрола за Левски, в първата си тимът победи с 4:0 Академик (Свищов). За "сините" предстоят още две контроли на лагера в Правец:

27 юни – Ботев (Враца)

30 юни – Радник (Сурдулица, Сърбия)