Шампионът във Втора лига през миналия сезон - втория отбор на ЦСКА 1948, допусна ново поражение през тази кампания. "Червените" загубиха като домакини на изпадналия във второто ниво след миналия сезон - Септември София с 2:3.

Гостите поведоха с три гола до 28-та минута чрез Асен ГеоргиевКубрат Йонашчъ и Борислав Маринов.

Дубълът на ЦСКА 1948 отговори чрез Илия Русинов, който върна едно попадение след малко повече от половин час игра. През второто полувреме Преслав Антонов вкара вторият гол за домакините, които обаче не успяха да избегнат първата си загуба на собствен стадион.

Поражението е второ за дубъла на ЦСКА 1948 във Втора лига през този сезон, а съставът на Септември София е с пълен актив от точки след четирите кръга.