Усман Дембеле е здраво стъпил на земята, въпреки че наниза хеттрик срещу Норвегия при 4:1 в последна среща от груповата фаза за Франция на Мондиал 2026. Той смята, че това което предстои, ще е още по-важно.
"Оставаме концентрирани, това беше важен мач, за да завършим като първи в групата. Искаме да спечелим всички двубои и да останем концентрирани, тъй като това, което предстои, ще е още по-важно", подчерта носителят на "Златната топка".
"Нужна е комуникация, разбира се. Имаме качествени играчи, както на терена, така и на пейката. С комуникацията е много по-добре да се разбираме, когато се усещаме така добре и сме заедно на терена", допълни звездата на ПСЖ.
На 1/16-финалите Франция ще играе най-вероятно с Швеция, но още не е офицално потвърдено от ФИФА.



00:54 / 27.06.2026
190










