Нападателят на Атлетико (Мадрид) и националния отбор на Аржентина Хулиан Алварес коментира представянето на суперзвездата Лионел Меси на Световното първенство.
Аржентинският гений стана голмайстор №1 на световни първенства, след като вече има 18 попадения на шампионати на планетата. Той вкара два гола при победата на Аржентина над Австрия с 2:0.
Меси има вече 5 гола на Световното първенство в Северна Америка, като е вкарал всички попадения за Аржентина в двата мача на отбора на Световното дотук.
"Какво може да се каже по тази тема? Всички виждат какво се случва – коментира Алварес представянето на Меси на Световното. – 20 години той бе най-добрият в света, а сега вече е и най-великият в историята. Въпреки възрастта си, той продължава щедро да показва таланта си и своето вълшебство“.



07:30 / 23.06.2026
296










