Еуфорията в бразилския лагер продължава.
Победата с 3:0 над Шотландия провокира откровения от играчите.
Героят за "селесао“ Винисиус Жуниор направи признание по отношение на своя селекционер.
"Обичам да работя под ръководството на Карло Анчелоти. Той е най-добрият мениджър в света", коментира крилото на Реал Мадрид.
След неуспехите с клубния тим, Винисиус преоткрива формата си на Мондиала.
"Бях сигурен, че ще блестя отново за Бразилия, когато му дойде времето. Няма нищо по-хубаво от това да се завърна на Световното първенство“, заяви Вини, цитиран от Фабрицио Романо.
Той не пропусна да спомене и Неймар.
"Беше магия да видим Неймар отново! Той е нашият идол, пример за всички нас“, изтъкна Винисиус.
Неймар също коментира представянето на своя съотборник.
"Винисиус Жуниор е нашата звезда на това Световно първенство. Той решава мачовете и се справя страхотно“, категоричен бе Неймар.



15:29 / 25.06.2026
213










