Трудно е, когато съперникът се брани с толкова нисък блок. Това каза селекционерът на Англия Томас Тухел след равенството на отбора си срещу Гана.

В мач от втория кръг от груповата фаза на Световното първенство тимовете на Англия и Гана завършиха наравно 0:0.

"В края на мача имахме това двойно положение и може би заслужавахме да спечелим – коментира след двубоя още германският селекционер на националния тим на Англия Томас Тухел. – Винаги обаче е трудно да вкараш на такъв отбор. Не успееш ли да го направиш в началото, става мач на надлъгване. През първото полувреме опитахме да вкараме гол, имахме темпо в играта, но просто не се получи. Доволен съм от начина, по който се пазехме от техните контраатаки. В това отношение бяхме много добри. Смените се включиха добре“.

Специалистът погледна и към последния мач на отбора в групата, който еу срещу Панама.

"Имаме четири дни до двубоя с Панама. Ще помислим как да подходим към него по-късно", коментира Тухел.