Селекционерът на националния отбор но футбол на Йордания Джамал Селами бе доволен от представянето на тима си срещу Алжир, въпреки загубата.
В мач от втория кръг в група "J“ на Световното първенство Йордания отстъпи на Алжир с 1:2.
За тима на Йордания това е втора загуба в състезанието.
"Съперникът направи смени, които направиха и разликата в мача - заяви селекционерът на Йордания Джамал Селами. – Разполагаха с много високи офанзивни играчи и липсата на опит в нашия отбор доведе до два гола след ъглови удари. Чакахме паузата за хидратация, за да направим нашите смени. Като цяло обаче играхме добре и трябва да се гордеем с това. Все пак това ни е първо участие на Световно първенство. Сега се изправяме срещу Аржентина, а това е нова възможност за нас да покажем добра игра и да оставим отпечатък върху футболната история на Йордания“.



10:48 / 23.06.2026
197










