На моменти имахме проблеми в прехода в отбрана. Това каза селекционерът на националния тим на Нидерландия Роналд Куман след победата на отбора си над Тунис.
В двубой от третия кръг от груповата фаза на Световното първенство Нидерландия победи Тунис с 3:1.
"Надявахме се на добро начало и така се получи – каза още селекционерът на Нидерландия. – След страхотното начало обаче нещата не продължиха в същия дух. През втората половина на първата част и в началото на втората също не действахме добре. След това, когато вдигнахме оборотите, нямахме проблеми“.
Роналд Куман бе запитан и за предстоящия мач на отбора от плейофите срещу Мароко.
"Срещаме Мароко? Отлично – каза той.- А това, че ще трябва да играем в Монтерей... Ако бъде горещо, добре. Трябва да го приемем и да се справим“.



06:05 / 26.06.2026
214










