Героят за Франция при успеха над Ирак във втори мач и за двата тима от Световното първенство по футбол, което продължава в САЩ, Канада и Мексико - Килиан Мбапе коментира пред "Екип" защо е излязъл ядосан на терена след 2-часовото прекъсването. 

"Защо бях ядосан при рестарта? Частта от терена, в която атакувахме, беше напълно наводнена. Отне им около 20 минути да приведат в ред половината, където се защитавахме, но на нашата атакуваща страна почти нищо не беше направено. Просто исках и двете половини на терена да бъдат подготвени еднакво. Но вината не е тяхна, нищо страшно не се е случило“, коментира вече вторият в историческата статистика на голмайсторите на планетарни първенства по футбол.