Отборите на Франция и Италия постигнаха чисти победи в мачовете си от поредния кръг в Лигата на нациите при мъжете.

На турнира в Орлеан, Франция "петлите“ се наложиха над аутсайдера Куба с 3:0 гейма. Жан Патри бе най-резултатен за домакините с 14 точки.

За тима на Куба, който регистрира шеста загуба на турнира, Анхел Лопес Кастро Мигел приключи мача с 12 точки.

Франция е на 11-о място в класирането, а Куба са на предпоследното 15-о.

В следващия си мач днес Франция играе с Канада.

Куба приключва участието си на турнира на 25 юни (неделя) с двубой срещу България, като мачът е ключов за избраниците на селекционера Пламен Константинов за запазване на мястото на отбора ни в Лигата на нациите.

На турнира в Ротердам, Нидерландия Италия победи Сърбия с 3:0 гейма.

За Италия това е пети успех на турнира, докато Сърбия регистрира четвърта загуба.

За Италия поредния си силен мач изигра Юри Романо, който реализира 15 точки. За Сърбия Павле Перич завърши мача с 15 точки.

В последните си мачове от турнира, на 25 юни (неделя) Италия играе с Полша, а Сърбия с Нидерландия.