Старши треньорът на Атлетико Мадрид - Диего Симеоне, говори след победата на неговия тим над Борусия Дортмунд. "Дюшекчиите" спечелиха първия мач от 1/4-финалния сблъсък в Шампионска лига с 2:1.

"Изиграхме добри 60-70 минути. Напълно нормално беше в един момент съперникът да се активизира. Борусия ни притисна и дори можеше да изравни. След като в състава на гостите влязоха бързи крила, за нас стана по-трудно. Не вкарахме трети гол, когато пред Лино се откри шанс, а след това Дортмунд намали. Вторият мач ще е още по-тежък. Трябва да сме готови за всичко. Ще ни атакуват масирано и ще трябва да използваме пространствата, които ни се отварят в резултат на това. Виждате сами от резултатите в първите четири четвъртфинала, че в елиминациите не се печели лесно. Ние сме доволни, че успяхме да го направим", сподели бившият играч на Атлетико.