Анас Маздрашки се класира за осминафиналите на сингъл при юношите на турнир от категория J300 на ITF в Испания.

Поставеният под №14 Маздрашки победи със 7:5, 7:5 Том Сикенбергер от Германия. За място на четвъртфиналите Анас ще играе срещу №3 в схемата Даниил Сарксян.

Александър Василев загуби в първата си среща от Габриел Гецу от Румъния с 1:6, 6:3, 3:6.

Георги Георгиев започна с победа над Уго Гарсия от Испания с 6:0, 6:4, но във втория си мач се отказа при резултат 2:6, 0:1 срещу №8 в схемата Огнен Милич от Сърбия.

Анас Маздрашки и Александър Василев се класираха за четвъртфиналите в турнира на двойки.

Маздрашки и Андреас Тимини от Кипър победиха с 6:3, 1:6, 11-9 италианците Лоренцо Анджелини и Лоренцо Бералдо.

Василев и Огнен Милич от Сърбия се наложиха с 6:2, 5:7, 10-8 над Марио Фернандес от Испания и Жоао Силва от Португалия.