Бившият №1 при тенисистите и шампион от Откритото първенство на Съединените щати през 2003 година Анди Родик направи любопитно признание.

Пред Tennis Channel американецът разказа, че като дете е играл мач със Серина Уилямс, когато двамата са били по на 10 години, като Серина го е победила с 6:4.

43-годишната Серина Уилямс има 23 титли от турнири от Големия шлем. Тя има четири олимпийски титли – една на сингъл и три на двойки. Петкратна шампионка е от Финалния турнир на Женската тенис асоциация.

42-годишният Родик има и финали на сингъл на Откритото първенство на Съединените щати (2006) и три пъти на "Уимбълдън“ (2004, 2005 и 2009 година). Има общо 36 титли от турнири на Асоциацията на професионалните тенисисти, 32 от които на сингъл. Родик е носител на Купа "Дейвис“ (2007 година) с тима на Съединените щати, член на Международната зала на славата от 2017 година.