Старши треньорът Жан-Луи Гасе ще води Олимпик Марсилия за последен път утре. След това той ще прекрати кариерата си, съобщи 70-годишният специалист.
През февруари Гасе бе назначен да води марсилци до края на сезона, а отборът се е осми в класирането на Лига 1 с 47 точки преди гостуването на Льо Авър.
"В неделя ще е последният мач от кариерата ми. Приключих като треньор. Идеите и опитът ми могат да бъдат използвани във футбола. Това е напълно възможно, но няма да има нищо общо с мен", коментира той пред медиите.
Французинът работи и в националния отбор на Кот д'Ивоар, но бе освободен заради слаби резултати.



10:26 / 18.05.2024
1325










