Отборите на Нант и Монако завършиха наравно 3:3 на "Стад де ла Божоар“ в Нант, в двубой от третия кръг на футболния шампионат на Франция.

И за двата тима това е първо равенство за сезона, но Монако има и две победи, докато Нант остава без спечелен мач.

Начало на головото шоу постави Мостафа Мохамед в 5-ата минута, вкарвайки дузпа за Нант. Десет минути по-късно домакините вече имаха преднина от два гола след попадение на Жан-Шарл Кастелето.

В 27-ата миута гостите от Монако се върнаха в двубоя след гол на Такуми Минамино.

В 48-ата минута Мохамад отново направи преднината на Нант от два гола.

В 58-ата минута Висам бен Йедер намали на 3:2, а крайното 3:3 оформи нидерландската резерва Мирон Боаду, който вкара с първото си докосване на топката, след като се появи на терена.