Байерн се разправи с Дармщад в мач от 9-ия кръг в Бундеслигата, побеждавайки с 8:0. Всички голове паднаха след почивката.

На вратата на Байерн се завърна капитана Мануел Нойер, който лекуваше травма в последните няколко месеца.

Домакините играха от 4-ата минута с десет души след червен картон на Йосуа Кимих.

Гостите приключиха двубоя с девет души, след като в 21-ата минута червен картон получи Клаус Гясула, а в 41-ата бе отстранен и Матей Маглица.

Гол за Байерн в 45-ата минута на Лерой Сане бе отменен заради засада след намеса на системата ВАР.

Хари Кейн започна головото шоу, откривайки резултата в 51-ата минута. Последваха голове на Сане в 56-ата, Джамал Мусиала в 60-ата, отново Сане в 64-ата, Кейн в 69-ата, пак Мусиала в 76-ата и Кейн в 88-ата минута.

За Байерн това бе седми успех за сезона, като отборът продължава да е без загубен мач.