Саша Илич, треньор на ЦСКА-София, беше много доволен от категоричния успех на неговия тим с 5:1 над Ботев (Враца) на стадион "Българска армия“ в последен мач от 30-ия кръг в efbet Лига и от последен от редовния сезон в родния шампионат.
"Добър мач за нас. Хубавото е, че вкарахме ранен гол и се успокоихме. След пет гола мисля, че победата е заслужена. Всеки футболист е важен за ЦСКА. Дюкенс Назон изигра страхотен мач, вкара три гола, надявам се, че така ще продължи и занапред“, сподели наставникът на "армейците".
"Последните 3-4 мача създаваме много положение, освен, че вкарваме и голове. Срещу Лудогорец имахме доста чисти възможности, но не се възползвахме от тях. Последните два мача вкарахме девет гол и това се отразява добре на самочувствието на футболистите преди плейофите“, добави още той.
"Със сигурност не е приятно, че не успяхме да победим в големите дербита. След мача с Левски казах, че спечелихме точката. Срещу Лудогорец играхме добре, но не успяхме да спечелим. Надявам се, че във важните мачове в плейофите ще успеем да побеждаваме“, заяви още наставникът на ЦСКА.
"Очаквам да има фенове, защото като са стадиона е много по-добре. Черно море разполага със страхотен треньор и страхотен отбор, но се надявам, че с подкрепата на нашите фенове ще се справим в първия двубой от плейофите“, завърши Илич.
Саша Илич след победата над Ботев: Добър мач за нас | ||
| ||
"Добър мач за нас. Хубавото е, че вкарахме ранен гол и се успокоихме. След пет гола мисля, че победата е заслужена. Всеки футболист е важен за ЦСКА. Дюкенс Назон изигра страхотен мач, вкара три гола, надявам се, че така ще продължи и занапред“, сподели наставникът на "армейците". "Последните 3-4 мача създаваме много положение, освен, че вкарваме и голове. Срещу Лудогорец имахме доста чисти възможности, но не се възползвахме от тях. Последните два мача вкарахме девет гол и това се отразява добре на самочувствието на футболистите преди плейофите“, добави още той. "Със сигурност не е приятно, че не успяхме да победим в големите дербита. След мача с Левски казах, че спечелихме точката. Срещу Лудогорец играхме добре, но не успяхме да спечелим. Надявам се, че във важните мачове в плейофите ще успеем да побеждаваме“, заяви още наставникът на ЦСКА. "Очаквам да има фенове, защото като са стадиона е много по-добре. Черно море разполага със страхотен треньор и страхотен отбор, но се надявам, че с подкрепата на нашите фенове ще се справим в първия двубой от плейофите“, завърши Илич. |
Саша Илич след победата над Ботев: Добър мач за нас

© Facebook: CSKA Sofia FC

Автор: Екип focus-news.net


Още по темата
/
Актуални новини:
Още по темата: | общо новини по темата: 48 |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
предишна страница [ 1/8 ] следващата страница |
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!