close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Всички
Институции
Политика
Криминални
Икономика
Здравеопазване
Общество
Други
Трафик
Лена Бориславова: Лицето Борисов не е важното в случая и неговото премахване не е решава проблемите на България
18:46 / 26.05.2023
723
© bTV
"Лицето Борисов не е важното в случая и неговото премахване не е решава проблемите на България. Става въпрос за проблеми, които България има последните 30 години. Има публични убийства извън България на престъпници. Имаме атентати не атентати срещу главния прокурор. Прокуратурата е обявила война на Народното събрание“, заяви Лена Бориславова от "Продължаваме промяната“ в ефира на bTV.

Тя отрече да има договорки да се пази имунитета на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов.

Повод за изказването ѝ дойде след появилия се запис от отцепилия се от ПП-ДБ Радостин Василев.   

Бориславова призовава "всеки да чуе пълния запис, за да се чуят с какви притеснения партийците дебатират“.

"Влязохме в една дълга дискусия, за да вземем решението как да реализираме втория мандат. Бяха изказани най-различни чувства, емоции, страх - ще има ли бюджет. В тези разговори със страшно напрегната обстановка, не си стоиш удобно на дивана и да спиш, като господин Василев. Нормално е в такава среда не всеки да е обрал емоциите си и не всеки израз да е прецизен“, подчерта тя.

"Аз бях през цялото време и видях всякакви емоции, много чувства, чуха се много притеснения в тези разговори в толкова напрегната обстановка. Това е една откровена дискусия на лидерите и членовете на "Продължаваме промяната", обясни Бориславова.

Тя бе категорична, че други министри от ГЕРБ "на този няма да има“ и Мария Габриел ще е единствена от партията на Бойко Борисов.

Бориславова намекна, че "с аргументи" ПП-ДБ са успели да убедят ГЕРБ да нанесат поправки и да запазят двойното мнозинство при избирането и свалянето на председателите на ВКС и ВАС.
Следете всички новини на агенция "Фокус" и чрез:
facebook
Google Новини
Всичко важно от ефира на радио "Фокус" слушайте и в нашите подкасти в:
Spotify
Google Podcasts
Soundcloud



Още по темата: общо новини по темата: 762
предишна страница [ 1/127 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
Катастрофи в София
Първа лига, сезон 2022/2023
Преговори за съставяне на правителство 2023 г.
ТВ и шоу сезон 2022/2023 г.
29-годишна родилка почина в Русе
назад 1 2 3 4 5 напред
Анкета
"За" или "против" запазването на паметниците на Съветската армия в България?
За
Против
Не мога да преценя

Част от
НОВИНИ
ЗА НАС

За контакти:

тел.: 0882 801 050

focus@focus-news.net

За реклама:

Тарифи (виж) Избори 2023

тел.: 0882 801 001

sales@focus-news.net
©2000 - 2022 Медия груп 24 ООД. focus-news.net - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от focus-news.net, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени). Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на Медия груп 24 ООД. Мненията изразени във форумите и коментарите към статиите са собственост на авторите им и Медия груп 24 ООД не носи отговорност за тях. Поставянето на връзки към материали в focus-news.net е свободно. Сайтът е разработен от Медия груп 24 ООД.