Стилияна Николова анализира представянето си на ЕВРО 2025, което продължава в естонската столица Талин.
"Определено бих казала, че днес началото не беше от най-стабилните и лентата пак не ми се получи по възможно най-добрия начин, но съм сигурна, че ще стане. Радвам се, че успях да се събера за другите три уреда", каза тя след церемонията по награждаването.
Това е четвърто поредно отличие за нея от подобен форум след бронз в Тел Авив 2022, бронз в Баку 2023, злато в Будапеща 2024 и сребро в Талин 2025.
"Още от началото на сезона знаехме, че конкуренцията тази година ще бъде много силна, че буквално всяка десета е от значение и че трябва да се борим докрай. Смятам, че има още накъде е да подобря своята концентрация", добави тя и блгаодари на публиката за подкрепата.
"Благодаря на публиката за цялата подкрепа, бяха уникални и съм им благодарна. Подкрепата се усеща, определено е много приятно", завърши българката.
Новата европейска вицешампионка по художествена гимнастика Стилияна Николова: Радвам се, че успях да се събера

© FB: БФ Худ. гимнастика

Автор: ИА Фокус


Още по темата
/
Още от категорията
/
Актуални спортни новини:
пон | вто | сря | чтв | пет | съб | нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
Още по темата: | общо новини по темата: 82 |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
предишна страница [ 1/14 ] следващата страница |
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!
Свали на своя телефон: Мачовете по ТВ за Android или Мачовете по ТВ за iOS!