Лидерът в класирането на мъжката волейболна Суперлига Дея Спорт регистрира втора поредна загуба.

В мач от 21-ия кръг от редовния сезон на шампионата отборът от Бургас загуби у дома от Пирин Разлог с 1:3 гейма (25:27, 23:25, 35:33, 23:25). Мачът продължи 2 часа и 5 минути.

За Дея Спорт това е трета загуба от началото на сезона.

Пирин постигна втора поредна и общо 10-а победа за сезона, като отборът е на 7-ата позиция в подреждането.

За отбора от Разлог страхотен мач в зала "Младост“ в Бургас направи Мариан Наков, който завърши с 23 точки. 16 добави капитанът Радослав Попов.

За Дея Спорт голям мач изигра Лукас Мадалос с 32 точки. С 13 помогна Теодор Тодоров.

В следващия си мач, на 16 март, Дея Спорт играе с градския съперник Нефтохимик. В същия ден Пирин приема Марек Юнион Ивкони.