Добруджа победи като гост Марек Юнион Ивкони с 3:2 гейма (25:17, 25:18, 11:25, 22:25, 18:16) в мач от 19-ия кръг от редовния сезон в мъжката волейболна Суперлига.

За Добруджа, които са на 10-ото място в класирането, това е трети успех в последните пет шампионатни мача.

Марек Юнион Ивкони регистрира четвъртата си загуба в последните пет мача, като отборът заема 9-ата позиция в подреждането.

За гостите от Добрич страхотен мач изнесе Маркус Уускари, който реализира 25 точки. С 18 мача приключи Николай Иванов.

За домакините Георги Бъчваров се отличи със 17 точки, а Ивайло Дамянов добави 13.

В следващия си мач в първенството Добруджа приема Левски на 9 март. Марек Юниеон Ивкони ще гостува на 8 март на Берое.