Отборите на Черно море и Пирин Разлог постигнаха победи в мачовете си от 4-ия кръг от редовния сезон в Националната волейболна лига при мъжете.

В зала "Христо Борисов“ във Варна Черно море се наложи над Марек Юнион Ивкони с 3:1 гейма (25:21, 13:25, 25:17, 25:14).

За домакините четирима състезатели завършиха с двуцифрен точков актив, като най-резултатен с 15 бе Симеон Димитров. 14 добави Мирослав Градинаров. С 13 завърши Борис Начев, а с 12 Александър Симеонов.

За гостите от Дупница Димитър Дулчев завърши с 24 точки.

За Черно море това е втора победа за сезона. Марек регистрира четвърта загуба, като е на последното място в класирането,у без спечелен мач.

В зала "Септември“ в Разлог тимът на Пирин Разлог победи Монтана Волей с 3:0 гейма (25:18, 25:21, 26:24).

За Пирин 17 точки реализира Мариан Наков. 12 добави Кристиан Алексов.

За гостите от Монтана Мартин Кръстев завърши мача с 11 точки.

За Пирин това е втори успех за сезона. Монтана регистрира втора загуба. Отборът от Разлог има точка аванс пред Монтана в подреждането.