Отборът на Хебър продължава терора си в редовния сезон в мъжката Националната волейболна лига.

В мач от четвъртия кръг на шампионата, който се изигра в зала "Васил Левски“ в Пазарджик, избраниците на треньора Алберто Джулиани победиха Левски с 3:0 гейма (25:18, 25:15, 25:22).

За Хебър това е четвърта победа за сезона, като тимът все още е без загубен гейм.

Левски инкасира втората си загуба в шампионата, която е и втора поредна.

За Хебър най-резултатен в мача бе Джулио Саби, който реализира 11 точки. По 9 добавиха Якопо Масари и Виктор Йосифов.

В селекцията на Николай Желязков изпъкна Владимир Гърков, който приключи двубоя с 15 точки. 7 добави Светослав Гоцев, а с 6 завърши Венислав Антов.

В следващия си шампионатен мач Левски приема на 17 ноември Черно море. Ден по-късно Хебър гостува на Монтана.