Тимът на Лестър уверено върви към завръщане във Висшата лига на Англия. "Лисиците" спечелиха гостуването си на Бирмингам с 3:2 в среща от 22-ия кръг на Чемпиъншип, записвайки четвърти пореден успех.

Пред 20 334 зрители на стадион "Ст. Андрюс" гостите излязоха напред в резултата след попадение на Стефи Мавидиди в 10-ата минута. Младият уелсец Джордан Джеймс изравни само 4 минути по-късно.

Киърън Дюсбъри-Хол отново даде преднина на Лестър. Това се случи в края на първото полувреме след втора асистенция в мача на Исахаку Фатаву. В 50-ата Мавидиди покачи за 3:1, а крайното 2:3 оформи 19-годишният Джеймс, който отбеляза отбеляза за втори път.

Лестър са на върха във временното класиране с актив от 55 точки на 3 пред втория Ипсуич и на 13 зад третия Лийдс (първите два отбора след края на сезона получават директна промоция за Висшата лига, а тези - между 3-о и 6-о място играят плейофи).